Oblast Kavadarci

Lovecká oblast Kavadarci nese stejnojmenné město Kavadarci, jenž sousedí s 6 000 hektarů velkou loveckou oblastí. Kavadarci leží v Severní Makedonii.

Město Kavadarci má přes 30 000 obyvatel a nadmořskou výšku okolo 250 m.n.m., což využívají obyvatelé k pěstování vinné révy a následné výrobě vína. Město má bohatou historii. Lovci si jistě přijdou na své i v mimoloveckých aktivitách.

Lovecká oblast Kavadarci je obklopena masivním pohořím, kde se v kopcovitém terénu loví způsobem šouláním nebo i na čekané.

 

 

Severní Makedonie

O honitbě

Rozloha: 6000
Poloha: Pohoří
Druh: Horská

Jezero Tikveš tvoří přirozenou hranici mezi městem a loveckou oblastí. Také se razantně mění charakter terénu, protože nadmořská výška stoupá k 1 000 m.n.m. a vrchol a vytváří strmé kopce, údolí a náhorní plošiny.

Lovecký revír Kavadarci je z přední strany oplocený a přirozenou hranici mu tvoří jezero Tikveš  na zadní straně a po obou stranách jej tvoří skalní výběžky a stěny pohoří.

V loveckém revíru Kavadarci není terén jednoduchý a vyžaduje potřebnou kondici. Loví se i na 300 až 500 metrů.

Lovenou zvěří je Kri-kri Ibex, paovce hřivnatá, balkánský kamzík, jelen evropský, vlk, muflon, daněk evropský, divoké prase, zdivočelá koza, sika japonský, tahr himalájský, maďarská ovce Racka, ovce čtyřrohá (Jacobova) a divoký krocan.

Ubytování je v krásné lovecké chatě uprostřed revíru.

Máte zájem o tuto destinaci?

Důležité informace

    Honitba na mapě

    Přihlásit se