Jak nabízet lovy na platformě

Jak nabídnout poplatkové lovy zvěře přes loveckou platformu Huntastic?

Nabídněte poplatkové lovy přes loveckou platformu Huntastic

 

Co musím splnit s nabídkou poplatkových lovů pro spolupráci?

Jak nabízet lovy na platformě? Na lovecké platformě Huntastic může nabízet poplatkové lovy zvěře každý. Od mysliveckého spolku, profesionální bažantnice, obory, firmy až po lovecké průvodce “Outfittery”.

Nabídka poplatkových lovů zvěře musí být zajímavá, férová, bez skrytých poplatků a musí splňovat etiku myslivosti, na kterou velmi dbáme.

Lov je lov. Tak to od nepaměti bylo, je a bude. Nehledáme spolupráci s nabídkami typu “zaručené rány” v malém prostoru. Lovec si má z lovu odnést zážitek. Každý lov vyžaduje alespoň trochu obtížnosti, námahy a následně odměnu za tuto snahu.

Rádi budeme spolupracovat s poskytovateli, kteří dokážou nabídnout poplatkové lovy z krásného prostředí, dokážou nabídnout kvalitní služby během lovu, budou ctít tradice a etiku myslivosti a budou slušní.

Mám zájem o spolupráci. Jak nabízet lovy na platformě? Co mám udělat, co se ode mě očekává?

Máte-li co nabídnout, kontaktujte nás na info@huntasticzech.cz nebo volejte na 774 614 541. Vždy budete jednat s majitelem platformy Ing. Ladislavem Štěpánkem.

Domluvíme si schůzku, přijedu za Vámi a zdokumentujeme buď přímo lov, nebo honitbu.

Díky tomu, že se osobně seznámím s prostředím, dokážu tak nejlépe vystihnout popis honitby a následných lovů.

Od Vás se očekává maximální spolupráce při předávání informací. Vyplní se formuláře o profilu honitby, nabídkách lovů a podepíše se smlouva o spolupráci, která jasně vymezuje Vaše práva a povinnosti. Smlouva je na dobu neurčitou, kterou lze vypovědět bez udání důvodu kdykoliv.

Co získám spoluprací s loveckou platformou Huntastic?

Vypracujeme Vám profil honitby dle jednotného designu a standardů platformy. Pro lepší představu se podívejte na hotové profily honiteb, jak bude vypadat ten Váš!

Tento profil je provázán s konkrétními nabídkami lovů přímo od Vás. Opět jsou nabídky poplatkových lovů zvěře zpracovány jednotným designem.

Nabídky poplatkových lovů zvěře si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Veškeré informace, které chcete sdělit svým potenciálním loveckým klientům, budou uvedeny u nabídek.

Veškerou propagaci těchto nabídek lovů a koordinaci mezi lovci a Vámi bereme na sebe my. My jsme lovcům k dispozici, mají-li všeobecné dotazy k lovům a nejste tak díky tomu zatěžováni.

Aktivně řešíme reklamu nabídek lovů za Vás. Platíme reklamní prostředí, pracujeme s organickým i placeným dosahem na sociálních sítích, komunikujeme s lovci. Dále se účastníme lokálních i mezinárodních výstav, kde prezentujeme Vaše nabídky poplatkových lovů zvěře.

Vám díky tomu odpadá starost s reklamou a distribucí nabídek mezi lovce a to jak v České republice, tak v zahraničí.

Aby platforma nezůstala pouze u nabídek poplatkových lovů, můžete se podívat i na stránky o lovené zvěři, kde je vypsán o každém druhu zvěře medailonek a článek. V těchto informacích se dozvíte zákonné doby lovu zvěře, ideální dobu lovu zvěře, popisované lovecké techniky na danou zvěř, vábení zvěře a jiné zajímavosti. Vše je psáno čtivou formou, takže encyklopedii nehledejte.

Zároveň se snažíme na platformě být aktivní, proto vymýšlíme různé druhy soutěže o lovy zvěře, akce a vše spojené s myslivostí. Registrovaní uživatelé pochopitelně jsou vždy ve výhodě. Dostávají jako první nejvýhodnější nabídky lovu zvěře, slevy u vybraných partnerů a jiné výhody.

 

To zní lákavě, ale nic není zadarmo. Z čeho Huntastic profituje?

Veškerá spolupráce s platformou Huntastic je zadarmo. Váš profil i lovecké nabídky jsou vypracovány zadarmo a nabízeny v reklamních prostředích.

Pokud si nikdo nerezervuje Váš lov, NIC NEPLATÍTE.

V případě rezervace lovu a jeho uskutečnění přes loveckou platformu ovšem je za takový lov vyplácena provize v řádech jednotek procent z lovu. Takhle nízkou provizi si můžeme dovolit díky velkému množství loveckých nabídek a rezervací, které jsou realizovány přes loveckou platformu Huntastic.

Pro Vás jako poskytovatele je tato spolupráce velmi výhodná, protože nemusíte trávit čas s reklamou, platit za reklamu a díky tomu se můžete věnovat zkvalitňování Vašich služeb.

Díky umístění Vašich nabídek na platformě máte jistotu, že se nabídky dostanou přímo k lovcům po celém světě a Vy si tak zvýšíte bez práce poptávku lovů.

Platforma disponuje několika klíčovými nástroji, jako je srovnávání nabídek dle cen, různé filtry, kategorie a především rezervační systém. Platforma funguje jako srovnávací portál poplatkových lovů. Stejně tak, jako si většina turistů oblíbila booking.com na ubytování, tak lovci oceňují přehledné a chytré zpracování loveckých nabídek.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@huntasticzech.cz nebo přímo volejte na 774 614 541

S úctou

Ing. Ladislav Štěpánek

Jednatel Huntastic s.r.o.

 

 

Přihlásit se