Poplatkový lov pod stromeček pro Vaše blízké

Rezervujte poplatkový lov pod stromeček svým blízkým přes loveckou platformu Huntastic

Obdarujte své blízké tím nejkrásnějším dárkem a připravte jim pod stromeček nezapomenutelný lov. Jednoduše rezervujte poplatkový lov přes loveckou platformu Huntastic. Domů Vám přijde originální obálka z craft papíru, která obsahuje poděkování a samotný voucher lovu.

Rezervujte poplatkový lov pod stromeček svým blízkým přes loveckou platformu Huntastic ✓
Obdarujte své blízké ✓ Rezervujte jim poplatkový lov zvěře přes loveckou platformu Huntastic

Co když budu chtít do obálky ještě něco přidat?

Pokud budete mít takový požadavek, napište ho do objednávacího protokolu a obálka Vám bude zaslána otevřená. Pak již stačí sejmout ochrannou folii z lepící pásky a jednoduše obálku zalepit.

Do kdy mám nejdéle objednat lov, aby stihla přijít obálka?

Obálky jsou posílány Českou poštou, která říká, že dopisy obyčejně doručují do dvou pracovních dnů. Proto jsme schopni garantovat doručení dopisu při objednávce do 18.12.2022. Od pondělí 19.12.2022 nejsme schopni zaručit, že obálka do Vánoc přijde včas i kvůli enormními zatížení poštovní společnosti.

Mohu Voucher lovu věnovat jmenovitě?

Ano, taková možnost tu je. Napište, prosím, jméno lovce a případné přání k Vánocům. Vouchery originálně sestavujeme na každý lov, pro jsme schopni být flexibilní i v popisech.

Nebudete-li mít přání na extra jméno, tak standardní oslovení je "Vážený lovče..."

 

Doufáme, že Vám naše vánoční nabídka udělala radost.

Samozřejmě Vánoci rozesílání obálek nekončí. Chceme docílit maximální spokojenosti lovců a obálky budou dostávat všichni, kteří si lov rezervují. Lze tedy rezervace lovů využít i jako skvělé příležitosti k narozeninám či jiným příležitostem.

Přihlásit se